منو
سبد خرید
دریافت سفارش و سرویس دهی از گیومه تنها در محدوده: "شهر تهران"

سیاست حفظ حریم خصوصی

وب سایت گیومه ضمن تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است موارد ذیل را به عنوان سیاست های حفظ حریم خصوصی اعلام میدارد.

  • آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در حساب کاربری خود ثبت می نماید مورد تایید ایشان بوده و تمامی مکاتبات و پاسخ های وب سایت گیومه از طریق آن ها صورت می پذیرد.
  • مشتریان می توانند آدرس و تلفن شخص دیگری را به عنوان تحویل گیرنده سفارش معرفی کنند و در صورت عدم انتخاب آن به عنوان پیش فرض، وب سایت گیومه تنها برای ارسال این سفارش از آن ها استفاده خواهد نمود.
  • فرآیند ثبت نام، ورود و ثبت سفارش توسط وب سایت گیومه و به وسیله پیامک و پست الکترونیک به اطلاع کلیه مشتریان خواهد رسید.
  • وب سایت گیومه به منظور ارتباط با کاربران و اطلاع رسانی به ایشان در خصوص محصولات جدید، تخفیف ها و یا جشنواره های فروش اقدام به ارسال پیامک و یا ایمیل می نماید و در صورت عدم تمایل ایشان به دریافت پیام هایی از این دست، می توانند عضویت خود را در خبرنامه گیومه از قسمت حساب کاربری لغو نمایند.

لازم به ذکر است که 3000505 و 1000940000 شماره هایی است که وب سایت گیومه از طریق آن برای مشتریان و کاربران خود پیامک ارسال می نماید و ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان وب سایت گیومه با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از این نام می باشد.

  • همچنین تاکید می شود که حفظ و نگهداری از رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران بوده و جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی از فاش کردن آن برای اشخاص دیگر خودداری نمایند.
  • مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی ناشی از عدم رعایت موارد فوق بر عهده کاربر بوده و ایشان حق هرگونه ادعا علیه وب سایت گیومه را از خود سلب می نمایند.
  • وب سایت گیومه هویت شخصی کاربران را محرمانه دانسته و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگر منتقل نمی کند، مگر اینکه با حکم قضایی و اداری صالحه یا مطابق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد و در این موارد هیچگونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای وب سایت گیومه وجود نداشته و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
  • وب سایت گیومه برای حفظ و صیانت اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می گیرد و امیدوار است که تجربه خرید امن و رضایت بخشی را برای ایشان فراهم آورد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات